Dom wakacyjny

Nowy luksusowy dom wakacyjny w pięknej i spokojnej okolicy. Dom przeznaczony jest dla 4-6 osób, ma 2 sypialnie, łazienkę, otwartą kuchnię i duży pokój dzienny z wyjściem na taras i cudownym widokiem na góry.

Apartament

Apartament na wyłączność dla 4-7 osób

Komfortowy apartament w pięknej i spokojnej okolicy. Apartament obejmuje całe piętro na wyłączność z niezależnym wejściem i tarasem. W skład apartamentu wchodzą 3 sypialnie, każda z łazienką, duża wspólna kuchnia z jadalnią i wygodna strefa wypoczynkowa. Do dyspozycji gości oddajemy również parking przy budynku, duży ogród, grill oraz plac zabaw dla dzieci.

Zielone Wzgórze

Zielone Wzgórze może pochwalić się dużym słonecznym ogrodem oraz pobliskim lasem pełnym jagód i grzybów. Do dyspozycji gości są grill, miejsce na ognisko oraz plac zabaw dla dzieci z trampoliną, piaskownicą, zjeżdżalnią i małym basenikiem w upalne dni.

Pokonując leśną ścieżkę, znajdą się Państwo na czerwonej trasie narciarskiej Skolnitego. 

Przy budynku zapewniamy bezpłatny parking.

Okolica

Wisła zwana perłą Beskidu Śląskiego to malowniczo położone górskie miasteczko, które od strony zachodniej otoczone jest widokowym pasmem Wielkiej Czantorii i Stożka, a od strony wschodniej - rozgałęzionym ramieniem Równicy oraz imponującym pasmem Baraniej Góry, skąd wypływają źródła królowej polskich rzek - Wisły. 

Położenie, klimat i uroki krajobrazowe Wisły zachęcają ludzi do wypoczynku zarówno w zimie jak i w pozostałych porach roku. Turyści, przyjeżdżający do Wisły, mają do dyspozycji około 100 km szlaków turystycznych. Latem są to trasy o różnej skali trudności dla turystów pieszych i rowerzystów górskich. W zimie zaś piękne trasy dla narciarstwa śladowego i zjazdowego, ponad 20 wyciągów narciarskich. Na terenie miejscowości istnieją 4 skocznie narciarskie, w tym Skocznia im. Adama Małysza w Wiśle Malince, gdzie co roku odbywają się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich.