Raj dla amatorów zimowego szaleństwa!

Na narciarzy i snowboardzistów w Wiśle czeka ok. 30 wyciągów narciarskich, ok. 25 km tras zjazdowych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno osoby początkujące jak i zwolennicy wymagających tras zapewniających odpowiednią dawkę adrenaliny. Swoją przestrzeń mają tu także miłośnicy nart biegowych.
Beskidzkie szlaki w zimie odwiedzają nie tylko miłośnicy wypraw górskich, ale także zwolennicy wędrówek a później zjazdów na skiturach. Amatorzy tej formy spędzania czasu w górach, najpierw na nartach wspinają się na beskidzkie szczyty, by później z nich zjechać. Unikają w ten sposób zatłoczonych ośrodków narciarskich, odkrywają uroki zimowych wypraw górskich. W Wiśle do dyspozycji mają kilkadziesiąt kilometrów szlaków.

Na nudę nie będą także narzekać fani bardziej ekstremalnych doznań. Dużo frajdy dostarczają przejazdy na skuterach śnieżnych, zimowa jazda samochodami terenowymi czy quadami. Tu jednak lepiej zdać się na profesjonalistów i oddawać się tym przyjemnościom pod ich fachowym okiem.

Rodziny z dziećmi znajdą liczne trasy spacerowe, pozwalające odkrywać uroki każdej z siedmiu dolin, ale także popatrzeć na okolicę ze szlaków turystycznych. Jest też wiele miejsc, gdzie sanki, jabłuszka będą mogły pójść w ruch dostarczając wiele radości nie tylko najmłodszym.

***W okresie zimowym zalecamy wyposażenie się w łańcuchy śniegowe (nie dotyczy samochodów z napędem 4x4 🙂 ), ponieważ na Zielone Wzgórze prowadzi stromy podjazd. ***